Wideorejestrator BML dCam 4


BMLDCAM4
8594176661896
2 lata

Więcej informacji

BML dCam4 - Mała, ale sprytna kamera samochodowa

Z każdym dniem coraz bardziej przekonujemy się o tym, że jazda bez kamery samochodowej to hazard, czy to dla Twojego portfela, czy nerwów. Kamera samochodowa BML dCam4 to idealny wybór zarówno dla zawodowych, jak i niedzielnych kierowców. Dzięki niedużym wymiarom możesz ją zostawić w aucie, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego wykorzystywania. Nagranie Full HD z szerokim kątem widzenia 120° i wieloma funkcjami nie zawiodą również podczas naprawdę długich podróży. Z pewnością ucieszy Cię również praktyczne zasilanie zlokalizowane w uchwycie kamery i ekran 1,5'' z polskim menu.

bml-e-series-binks2.jpg

Wysokiej jakości nagrania w Full HD

Kamera samochodowa BML dCam4 nagrywa w wysokiej rozdzielczości Full HD z kątem widzenia 120°. Dzięki temu możesz być pewien, że w razie wypadku będziesz miał pod ręką przekonujące dowody przeciwko sprawcy. Kamera samochodowa nie musi się jednak wiązać tylko z nieprzyjemnymi wydarzeniami - możesz ją również wykorzystać na nagrywanie pięknych krajobrazów z urlopowego wyjazdu.

Nikt jej nie zauważy

BML dCam3 dba o Twój samochód, nawet gdy jesteś daleko. Niepozorna konstrukcja nie przyciąga uwagi, co zmniejsza ryzyko kradzieży. Dzięki wbudowanemu wykrywaniu ruchu kamera rozpoczyna nagrywanie, gdy ktoś podejdzie do auta, lub w najgorszym wypadku się do niego włamuje.

bml-CarCall_4.png

Przydatne funkcje w języku polskim

Instalacja i sterowanie kamerą jest łatwe dzięki wyświetlaczowi 1,5 cala, a menu jest całkowicie w języku polskim. Pracę z kamerą ułatwia korzystanie z innych funkcji, takich jak nagrywanie w pętli lub G-sensor. Pętla zapewnia, że ​​na karcie nie zabraknie Ci pamięci. Gdy pamięć zapełni się, BML dCam3 nadpisuje najstarsze ujęcie. Natomiast czujnik G wykrywa uderzenie i blokuje ważne wideo przed nadpisaniem.

Szeroki kąt widzenia

Kamera posiada szeroki kąt widzenia 120°. Dzięki temu nie umknie Ci żadne wydarzenie na drodze ani w jej otoczeniu.

Pierwszorzędna żywotność baterii
Zasilanie

Zasilanie bezpośrednio w mocowaniu kamery

Dzięki możliwości podłączenia kabla zasilania bezpośrednio do mocowania kamery samochodowej, nie musisz się obawiać codziennej walki z okablowaniem i ustawianiem kąta widzenia. Po prostu wsuwasz i jedziesz.

Nagrywanie w pętli

Kamera wykonuje i zapisuje nagrania w pętli - długość jej poszczególnych segmentów możesz samodzielnie ustawić. Jak tylko karta pamięci się zapełni, kamera zacznie automatycznie zastępować najstarsze niezabezpieczone nagranie, aby uwolnić miejsce dla nowo powstającego. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, ile wolnego miejsca zostało na karcie pamięci.

Handsfree
wysoka jakość

Automatyczne nagrywanie

Jak tylko podłączysz kamerę do zasilania, automatycznie się uruchomi i zacznie nagrywać. Dzięki temu nigdy nie nastanie sytuacja, że wyruszysz w drogę bez włączonego nagrywania.

Zabezpieczanie wideo

Każdy sporządzony zapis wideo możesz zabezpieczyć, a tym samym ocalić przed usunięciem w pętli nagrywania. Zabezpieczenie jest możliwe albo w sposób automatyczny, kiedy wbudowany G-sensor wykryje uderzenie czy gwałtowny manewr, albo poprzez ręczny wybór dowolnego nagrania.

Handsfree
wysoka jakość

Detekcja ruchu

BML dCam4 będzie ''miała oko'' na Twój samochód również podczas Twojej nieobecności. Jak tylko zarejestruje poruszenie przed obiektywem, uruchomi nagrywanie i zabezpieczy zapis. Koniec z nieznanymi sprawcami drobnych kolizji podczas parkowania.Parametry techniczne

Rozdzielczość wideoFHD 1920x1080 (interpolowane)
HD 1280x720
VGA 640x480
Format wideoAVI
Rozdzielczość fotoDo 3 Mpx
Format fotoJPG
Wielkość ekranu1,5“
Kąt widzenia120°
Typ pamięciMicro SDHC do 32 GB
Możliwości połączeńMicro USB
Kompatybilność z SOMS Windows / Mac OS