Kamera IP BML Safe View


BMLSFVW
8594175351897
2 lata

Dostępność: 1 - 3 dni robocze

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Uniwersalny patent monitorujący dla Twojego domu czy biura

BML prezentuje wysokiej jakości kamerę IP wyposażoną w najnowszą technologię, która umożliwia obserwację przestrzeni w wysokiej jakości, w każdych warunkach. Oprócz wysokiej rozdzielczości 720p, czyli HD, kamera posiada również bezprzewodową technologię Wi-Fi, dzięki czemu możesz łatwo i szybko podłączyć się do kamery w dowolnym miejscu za pomocą urządzenia mobilnego lub programu komputerowego. Sama kamera wyposażona jest w wiele nowoczesnych i praktycznych funkcji, wśród których nie zabrakło mikrofonu, głośnika, podczerwonej diody LED do obserwacji w warunkach nocnych, wejście na microSD czy umiejętność wykrywania ruchu.

bml-e-series-binks2.jpg

Miej stałą kontrolę gdziekolwiek jesteś

Instalacja oraz pierwsze uruchomienie to kwestia paru łatwych czynności. Nie musisz się zajmować żadnymi skomplikowanymi ustawieniami. Wystarczy pobrać aplikację na urządzenie mobilne, tablet lub komputer, a następnie możesz już z dowolnego miejsca łatwo i szybko śledzić transmisję z kamery po nawiązaniu połączenia Wi-Fi lub 4G LTE/3G, a dzięki temu mieć stałą kontrolę, jak i kontakt ze swoimi najbliższymi. Możesz słuchać, rozmawiać przez kamerę lub przybliżyć obraz, wykonać zdjęcie albo stworzyć nagranie razem z dźwiękiem.

bml-CarCall_4.png

Ochrona i detekcja ruchu w dzień i w nocy

Kamera dysponuje również wejściem na kartę microSD w celu rejestrowania obrazu i dźwięku bezpośrednio na kamerze. Możesz ustawić automatyczne nagrywanie przy detekcji ruchu, nieprzerwane nagrywanie albo nagrywanie do wyczerpania miejsca, kiedy najstarsze nagrania zaczną być zastępowane najnowszymi. Jak tylko kamera wykryje ruch na obserwowanej przestrzeni, uruchomi alarm dźwiękowy oraz rozpocznie nagrywanie rejestrowane na karcie pamięci, a ponadto wyśle komunikat na telefon lub adres e-mailowy. Do wiadomości zostanie od razu załączony wykonany zapis wydarzenia, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć, czy to fałszywy alarm, czy może rzeczywiście coś się dzieje. Możesz też oczywiście wykorzystać tzw. cichy alarm, przy którym zostaniesz ostrzeżony jedynie poprzez Twoje urządzenie mobilne.

bml-CarCall_6.jpg

Nocny stróż

9 podczerwonych diod wraz z czujnikiem światła dostrzeże niebezpieczeństwo również w gorszych warunkach oświetleniowych. Przy niskim natężeniu światła w otoczeniu, kamera automatycznie przełączy się na tryb nocny, dzięki czemu Twoje mienie będzie bezpieczne zarówno w dzień, jak i w nocy.

bml-CarCall_6.jpg

Zapamiętywanie nawet do kilku miesięcy nagrywania* i funkcja Pre-recording

Nagrania możesz tworzyć automatycznie według ustawionego planu czasowego albo na podstawie samej analizy wizualnej, tj. możesz dokonać takich ustawień, aby nagrywała tylko w przypadku detekcji ruchu. Do wykorzystania masz również bardzo praktyczną funkcję Pre-recoding, która zapewnia zapisywanie nagrań jeszcze kilka sekund przed tym, zanim ruch został wykryty. Pre-recording to ulepszona forma nagrywania przy aktywacji ruchem, ponieważ rejestrowane są także chwile poprzedzające o kilka sekund moment, w którym nastąpiła detekcja. Dzięki tej funkcji w nagraniu nie zabraknie tych paru sekund, podczas których kamery z tradycyjną aktywacją zwykle dopiero się uruchamiają. Przy aktywowanym trybie alarm kamera może również wysyłać komunikaty ostrzegające poprzez e-mail lub powiadomienia bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, na którym możesz na odległość przeglądać wszystkie powstałe nagrania, łącznie z tym, które uruchomiło alarm.

-----------------
*Kamery bezpieczeństwa IP średnio co godzinę tworzą 3 minuty nagrania przy detekcji ruchu. Zakładając takie wartości, na karcie 64GB zmieszczą się nagrania nawet z 275 dni bez konieczności usuwania. Wszystko możesz sobie z łatwością odtworzyć również na odległość na Twoim urządzeniu mobilnym. Karta pamięci nie jest elementem zestawu.

Wielofunkcyjne wykorzystanie

Dzięki ruchomym przegubom możesz obracać kamerę zarówno horyzontalnie, jak i wertykalnie wokół całej osi, dzięki czemu możesz ją ustawić właśnie tak, jak tego potrzebujesz. Możesz ją wykorzystać w celu obserwacji oraz ochrony Twoich zwierząt domowych, członków rodziny, dzieci albo też wolnych przestrzeni, biur i innych pomieszczeń. Sprawdzi się również w roli tzw. "niani elektronicznej".

bml-CarCall_6.jpg

Obraz HD dzień/noc

Kamera o najnowszej technologii, która umożliwia obserwację przestrzeni w wysokiej jakości, w każdych warunkach zarówno dziennych jak i nocnych oraz w rozdzielczości 720p.

Pierwszorzędna żywotność baterii
Niezawodny dźwięk

Wi-Fi

Do kamery możesz się szybko i łatwo podłączyć z dowolnego miejsca przez internet albo za pomocą urządzenia mobilnego.

Ruch obrotowy

Dzięki ruchomym przegubom możesz obracać kamerę zarówno horyzontalnie, jak i wertykalnie wokół jej osi, dzięki czemu ustawisz ją właśnie tak, jak tego potrzebujesz.

Handsfree
wysoka jakość

Nie tylko aplikacja mobilna

Wystarczy pobrać aplikację na Twoje urządzenie mobilne, tablet albo komputer, a następnie z dowolnego miejsca łatwo i szybko obserwować obraz z kamery za pośrednictwem połączenia Wi-Fi albo 4G LTE/3G.

Dual Audio

Możesz słuchać i komunikować się przez kamerę albo przybliżać obraz, wykonać zdjęcie czy stworzyć nagranie razem z dźwiękiem.

Handsfree
wysoka jakość

Funkcja alarmu

Jak tylko kamera wykryje ruch na obserwowanej przestrzeni, aktywuje alarm dźwiękowy oraz nagrywanie na kartę pamięci, a ponadto prześle komunikat na Twój telefon albo adres e-mailowy.

Funkcja Pre-recording i detekcja ruchu

Ta bardzo użyteczna funkcja, modernizująca system uruchamiania nagrywania przy detekcji ruchu, umożliwi tworzenie zapisów jeszcze kilka sekund przed tym, zanim zostanie wykryty ruch. W trybie bezpieczeństwa będą Ci się zapisywać jedynie te wydarzenia, kiedy został zarejestrowany ruch, dzięki czemu zaoszczędzisz nie tylko miejsce zapisu*, ale też czas przeznaczony na przeglądanie nagrań.

*Przy ustawionym trybie bezpieczeństwa śledzącym jedynie ruch, Twoje całodzienne nagrania będą miały o wiele mniejszy rozmiar (łącznie z nagraniem sporządzonym kilka sekund przed detekcją ruchu), dzięki czemu możesz nagrywać wszystkie wydarzenia nawet przez kilka miesięcy bez konieczności zmiany karty SD.

Pre-recordingParametry i specyfikacja

Matryca720P 1.0M CMOS
SystemPAL/NTSC
Rozdzielczość1280×720
Częstotliwość klatek25 fps
Wykonywanie fotografiiTak
Detekcja ruchuTak
Widzenie w nocy9 IR LED Diod (zasięg 10m)
GłośnikWbudowany
MikrofonWbudowany
Karta microSDmaks. 64GB
Aplikacja mobilnaIEye-camera
Obsługiwany systemiOS, Android, PC
Technologia podłączaniaWi-Fi, internet
Program komputerowyCMSClient
Wymiary (SZ×W×G)50×47×34mm + podstawka z przegubami

Kluczowe funkcje i zalety


- Rejestruje obraz w rozdzielczości HD 720p
- Kontrola na odległość przez urządzenie mobilne
- Detekcja ruchu z automatycznym uruchomieniem alarmu i nagrywanie na kartę microSD
- Funkcja Pre-recording
- Natychmiastowe komunikaty na Twoje urządzenie mobilne
- Tryb widzenia w nocy dzięki podczerwonym diodom LED i czujnikowi natężenia światła
- Możliwość rozbudowania o kartę microSD
- Zdalne zarządzanie i kontrola ze smartphone'a, tableta lub komputera
- Wbudowany mikrofon i głośnik
- Możliwość montażu na ścianie, suficie

Zawartość zestawu

• Kamera;
• ładowarka sieciowa;
• mocowanie na ścianę łącznie ze śrubami.