TENBA Transport Air Case Attache 2520w Black


T-634-225
816779020305
2 lata

Polska nazwa: Walizka TENBA Transport Air Case Attache 2520w - Kolor czarny        

 

Cena katalogowa: 1500,00 zł brutto

Więcej szczegółów

Więcej informacji

TENBA Transport Air Case Attache 2520w Black

Walizki Tenba Air Case Attaché są lekkim i uniwersalnym rozwiązaniem transportowym dla każdego rodzaju i wielkości sprzętu fotograficznego i filmowego. Zapewniają wytrzymałość i sztywność twardej skrzyni przy ułamku jej ciężaru. Walizki są wystarczająco mocne, aby wytrzymać ułożony na sobie ciężar 180 kg, ale ważą nawet o 35% mniej niż twarde obudowy z tworzywa sztucznego. Pozwala to na przewożenie większej ilości ciężkiego sprzętu fotograficznego przy utrzymaniu limitu wagi linii lotniczych.

Dodatkowe atuty walizek z kolekcji Attaché to m.in. mocniejsze i gładsze ruchome kółka, miękkie, bardziej konfigurowalne układy wnętrz, lepiej działające uchwyty do przenoszenia bagażu jak również zapinane na zamek kieszenie wewnętrzne.

Zalety:

 • Walizki Attaché zapewniają wytrzymałość i sztywność twardej skrzyni, przy ułamku wagi. Są wystarczająco silne, aby wytrzymać ponad 180 kg ułożonych na sobie, ale ważą nawet o 35% mniej niż średnia twarda obudowa z tworzywa sztucznego

 • Ochrona przed uderzeniami - opatentowana konstrukcja warstwowa absorbuje i rozprasza uderzenia lepiej niż jednowarstwowa ściana twardej skrzyni

 • Wytrzymałość i odporność na warunki pogodowe - zbudowana z najlepszych materiałów i sprzętu, w tym wodoodpornego nylonu balistycznego 1680D (na zewnątrz), miękkiego trykotu (wnętrze), wzmocnionych hypalonami narożników, zamków YKK® i wzmocnionego szycia.

 • Trolley Strap – walizka wyposażona jest w tylny pasek, który można wsunąć na uchwyt walizki podróżnej umożliwiając szybki i bezpieczny transport.

 • Po otwarciu walizki, specjalne pasy utrzymują pokrywę pionowo, ułatwiając pracę z przenoszonym sprzętem. Walizka może dzięki temu spełniać funkcję mobilnej stacji roboczej.

 • Miękkie, gumowe uchwyty zwiększają komfort przenoszenia, nawet gdy walizka jest całkowicie załadowana. Attaché 2520W posiada trzy uchwyty, dzięki czemu walizkę mogą przenosić dwie osoby, gdy zajdzie taka potrzeba.

 • Zamontowane na rogach walizki mocne koła, zapewniają szeroki rozstaw osi, co przyczynia się do doskonałej stabilności podczas toczenia.

 • Aluminiowy uchwyt walizki rozciąga się na wygodną wysokość, zmniejszając obciążenie pleców i barków podczas pokonywania długich odcinków lotniska.

 • Zapinana na zamek kieszeń wewnętrzna utrzymuje kable i inne drobne przedmioty w należytym porządku.

 • Wzmocnione, regulowane przegrody pozwalają dostosować układ walizki do preferencji użytkownika. Walizka posiada dwa rodzaje dzielników – elastyczne w szarym kolorze oraz usztywnione dzielniki w niebieskim kolorze, które służą za dodatkowe wsparcie.

 • Wyściełany pasek na ramię pozwala wygodnie przenosić skrzynkę.

Specyfikacja:

Waga: 7.2 kg

Wymiary zewnętrzne: 55 x 64 x 29 cm

Wymiary wewnętrzne: 39 x 52 x 17 cm