Torba TENBA Sue Bryce 15 Czarno-Brązowy


637-801
816779021678
5 lat

Cena katalogowa: 1000,00 zł brutto

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Torba TENBA Sue Bryce 15 Czarno-Brązowy

Torba fotograficzna ze stylowej kolekcji Sue Bryce, która łączy w sobie modny klasyczny design z profesjonalną funkcjonalnością charakterystyczną dla produktów TENBA. Ceniona fotograf Sue Bryce pokazuje, że nie musimy rezygnować z modnego wzornictwa na rzecz spełniania oczekiwań profesjonalnych fotografów. Ta kolekcja łączy w sobie modę i użyteczność.

Kiedy dobrze wyglądasz, dobrze się czujesz i jesteś pewniejszy siebie, a to z kolei pomaga Ci lepiej spełniać się w swojej pracy fotografa.

Komfortowa torba fotograficzna może pomieścić w swoim wnętrzu pełen profesjonalny zestaw fotograficzny : 1-2 lustrzanki, 4-6 obiektywów do 70-200 mm 2.8 oraz drobne akcesoria. Posiada również komorę na 15 calowego laptopa.

Torba jest wielkościowo dostosowana do wymagań większości przewoźników linii lotniczych.

  • Stylowy design – na zewnątrz wykonana z ekologicznej, wegańskiej skóry w eleganckim czarnym kolorze z brązowymi akcentami i wykończeniami;

  • Wysokiej jakości zamki błyskawiczne typu YKK® wykończone ekologiczną, wegańska skórą;

  • Wyściełane, wyjmowane przegródki pozwalają na skonfigurowanie przestrzeni w komorze głównej według własnych potrzeb. Przegrody można wyjąć przekształcając torbę fotograficzną w elegancką torbę na ramię;

  • Kieszenie z przodu są dostosowane do organizacji drobnych akcesoriów i dokumentów;

  • Posiada wyściełana komorę dostosowana do bezpiecznego przenoszenia laptopa do 15 cali;

  • Wodoodporny spód, chroni zawartość torby, podczas pozostawienia jej na mokrej powierzchni;

  • Wygodna podkładka na pasku wykonana z ekologicznej skóry umożliwia komfortowe przenoszenie sprzętu;

  • Elastyczny pas z tyłu, pozwala przymocować torbę do uchwytu walizki na kółkach, dzięki czemu można łatwo przewieźć ją wzdłuż lotniska lub peronu;

  • Spełnia wymogi dotyczące wielkości bagażu dla większości międzynarodowych i amerykańskich linii lotniczych (przepisy dotyczące wielkości u przewoźnika mogą ulec zmianie bez uprzedzenia- przed wylotem należy skonsultować się z linią lotniczą).

Pojemność: 1-2 aparaty bezlusterkowe lub lustrzanki z 4-6 obiektywami (do 70-200 mm 2.8) , drobne akcesoria oraz laptop do 15 cali.

Specyfikacja :

Waga : 1.9 kg

Wymiary zewnętrzne: 43 X 32 X 20 cm

Wymiary wewnętrzne: 41 X 29 X 15 cm