TORBA ADVENTURA SH 110 II BLACK


LP-ADVSH110II-B-DY
056035368653
30 lat

Cena katalogowa: 138,00 zł brutto

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Adventura SH 110 II

Torby z nowej serii Adventura II są w pełni gotowe na kolejne fotograficzne przygody, gwarantując ochronę i praktyczne rozwiązania w nowoczesnej, kompaktowej konstrukcji.

Adventura SH 110 II jest gotowa na kolejną podróż, gdziekolwiek i kiedykolwiek będziesz chciał posmakować nowych przygód. Ochronna i kompaktowa torba na aparat jest idealna na krótką wycieczkę lub dłuższą podróży, oferując praktyczne funkcje dla okazjonalnych fotografów lub entuzjastów nagrań wideo.

Funkcje i zalety:

  • Wytrzymałe, odpowiednio zaprojektowane zabezpieczenia, doskonale chronią cenny sprzęt przed wilgocią, zabrudzeniami oraz oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

  • Regulowany system przegród w komorze głównej pozwala Ci dostosować wnętrze do gabarytów przenoszonego sprzętu. Torba posiada zapinaną na zamek kieszeń na akcesoria znajdującą się pod ochronną, przeciwdeszczową klapką, wbudowane kieszenie na karty pamięci oraz dwie boczne, plisowane kieszenie dla małych akcesoriów.

  • Dodatkowo torba posiada wygodny uchwyt na rękę, wymienny, regulowany, wyściełany pasek na ramię z wbudowaną szlufką oraz ochronna przeciwdeszczową klapkę.

Pojemność:

  • kamerę wideo ( np. Sony HDR-PJ340 ), aparat typu CSC z obiektywem kitowym lub kamerkę sportową

  • zapasowe karty pamięci i małe akcesoria

Specyfikacja:

Wymiary wewnętrzne: 17 x 7,2 x 8,5 cm

Wymiary zewnętrzne: 19 x 11 x 11,6 cm

Przednia kieszeń: 15,3 x 6,3 x 1 cm

Waga: 0.2 kg