Statyw Gorillapod Hybrid Black/Grey


JOBY01073-BWW
817024010737
2 lata

Więcej informacji

GorillaPod Hybrid™

Wielokrotnie nagradzane statywy oraz mocowania JOBY, to idealne i wszechstronne rozwiązania dla każdego fotografa, a także każdego sprzętu. Owijasz wokół poręczy, stawiasz na skale lub po prostu doczepiasz do metalowej powierzchni – resztę wykonają statywy – ustabilizują aparat po to, abyś mógł uzyskać ostre zdjęcia i nieporuszone video. Konstrukcje JOBY to precyzyjnie wykonane mechanizmy z wykorzystaniem materiałów najwyższej klasy.

GorillaPod Hybrid™ to przenośny statyw z wbudowaną głowicą kulową z przeznaczeniem do systemów kompaktowych.

GorillaPod Hybrid

GorillaPod Hybrid to najbardziej wszechstronny, przenośny i elastyczny statyw z wbudowaną głowicą kulową. Solidna stabilizacja i zdolność do precyzyjnego pozycjonowania pozwala na robienie profesjonalnych zdjęć w wysokiej jakości bez konieczności przenoszenia pełnowymiarowego statywu.

  • Stabilny na każdej powierzchni: elastyczne nogi, które można owinąć wokół różnych przedmiotów posiadają gumowe pierścienie i uchwyty na stopki. Dzięki nim można uchwycić ujęcia , które wcześniej nie były wykonalne.

  • Precyzyjna regulacja pochylenia o 90 ° i 360 ° . Możliwość szybkiego ustawienia aparatu pod odpowiednim kątem i wykonania pięknych zdjęć w pionie lub poziomie.

  • Płynne panoramowanie bez nachylenia: podwójnie działające pokrętło regulacyjne z oddzielnym mechanizmem blokującym, pozwala na bezpieczne ruchy w poziomie i pionie.

  • Szybka konfiguracja : klip szybkiego uwalniania pozostaje podłączony do aparatu w celu natychmiastowej instalacji, natomiast umiejscowiona na głowicy poziomica umożliwia wykonanie precyzyjnych fotografii i nagrań

  • Jedyny w swojej grupie statyw, zbudowany z trwałego plastiku japońskiej klasy medycznej ABS i niemieckiego TPE

Specyfikacja:

Wymiary: 55 x 55 x 257 mm

Waga: 181 g

Udźwig: 1 kg

Mocowanie: 1/4"-20