Tenba Fulton 10L Backpack Tan/Olive


637-722
816779021388
5 lat

Więcej informacji

Tenba Fulton 10L Backpack Tan/OlivePlecak Fulton łączy w sobie ponadczasowy styl vintage z wyjątkowym komfortem użytkowania oraz profesjonalnymi funkcjonalnościami, które ułatwiają pracę fotografa i chronią przenoszony sprzęt.

Lekki, o wąskiej konstrukcji ważącej mniej niż 1 kg, jest bardzo dobrym towarzyszem podczas całodniowej pracy w plenerze. Design na wzór lekkiego płóciennego materiału doskonale wtapia się w otoczenie, skrywając wewnątrz cenny fotograficzny ekwipunek. Dzięki dostępnym funkcjom , plecak Fulton sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli, jak i w otwartej przestrzeni, bliżej natury.

Konstrukcja typu "roll top" pozwala użytkownikowi łatwo skompresować plecak zgodnie z określoną ilością umieszczonego w nim sprzętu, co służy również do skutecznego uszczelnienia przed wilgocią i kurzem. Gdy plecak jest mocno zwinięty, można go dodatkowo zabezpieczyć owijając dołączonym paskiem kompresyjnym i zamocować na pętli pomiędzy szelkami za pomocą uchwytu wygiętego w kształt „G”

Pojemność – Komora foto pomieści 1-2 bezlusterkowce lub lustrzanki z 3-4 obiektywami lub DJI Mavic i inne kompaktowe drony. Dodatkowo inne drobne akcesoria oraz iPad / tablet do 9,7 cali.

900x.jpg900xg.jpg

Funkcje i zalety:

  • Wszechstronne otwarcie roll-top chroni zawartość przed deszczem i rozszerza się, tworząc dodatkową przestrzeń do przenoszenia.

  • Wysokiej jakości wodoodporny materiał , wzmocnione szwy i zamki błyskawiczne YKK gwarantują bezpieczeństwo przenoszonego sprzętu.

  • Otwarcie z tyłu zapewnia ochronę przed kradzieżą oraz pozwala na łatwy dostęp do sprzętu.

  • Plecak posiada podwójną przegrodę z oddzielnym miejscem na zestaw foto lub kompaktowy dron i przedmioty osobiste.

  • Wzmocniona boczna kieszeń pozwala na bezpieczne przenoszenie statywu lub monopodu , które dodatkowo można zabezpieczyć za pomocą bocznego paska kompresyjnego.

  • Elastyczna kieszeń z mikro-siatki umożliwia transport butelki z wodą lub innych akcesoriów

  • Przegrody w przedniej kieszeni zapewniają bezpieczne przechowywanie ważnych przedmiotów takich jak telefon komórkowy i klucze. Dodatkowo plecak posiada mnóstwo kieszeni i przegródek na przechowywanie baterii, kabli, ładowarek, długopisów, wizytówek oraz innych małych akcesoriów.

  • Wyściełany pokrowiec na iPada / tablet

  • Wygodne szelki dostosowują się do kształtu ramion, dodatkowo posiadają regulowany i elastyczny pasek piersiowy.

  • Kiedy plecak jest w użyciu, odporna i oddychająca wyściółka 3D wzdłuż tylnego panelu chroni dolną część pleców oraz optymalizuje cyrkulację powietrza, minimalizując pocenie w ciepłym i gorącym otoczeniu.

Specyfikacja:

Waga 0,8 kg

Wymiary zewnętrzne 27 W x 40 H x 13 D cm

Wymiary wewnętrzne 22 W x 20 H x 10 D cm

Kolor: Beżowy/Oliwkowy