ODTWARZACZ MP3 16GB CLIP SPORT PLUS – Czerwony


SDMX28-016G-G46R
619659151287
2 lata

Opis

Pojemność16 GB

Więcej informacji

Stworzony do najlepszych treningów – w słońcu i w deszczu

Lekki i niedrogi odtwarzacz MP3 SanDisk® Clip Sport Plus zapewnia swobodę i elastyczność wszystkim, którzy zamierzają używać go podczas ćwiczeń oraz innych aktywności. Dzięki wytrzymałej, wodoodpornej konstrukcji jest gotowy zarówno do jazdy rowerem po błotnistym terenie, jak i biegania w deszczu.

Clip Sport Plus wyposażony jest w bezprzewodową technologię Bluetooth, dzięki czemu można łączyć się z bezprzewodowymi słuchawkami lub głośnikiem. Pojemność 16 GB pozwala pomieścić aż do 4000 utworów. Odtwarzacz posiada również wbudowane radio FM. Clip Sport Plus jest na tyle kompaktowy, że po przypięciu go do ubrania, z łatwością można przestać go zauważać i skupić się na treningu.

MP3 Clip Sport Plus

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ODTWARZACZ MP3 SANDISK CLIP SPORT?

Odciąż swój telefon komórkowy, korzystając z tego niezwykle lekkiego odtwarzacza MP3 z klipem umożliwiającym przypięcie do ubrania i ciesz się wysokiej jakości muzyką i audiobookami podczas treningu.

Zalety MP3 Clip Sport Plus

MAKSYMALNE REZULTATY Z KAŻDEGO TRENINGU

Wodoodporny i wytrzymały

Trwały i wodoodporny, odtwarzacz MP3 SanDisk Clip Sport Plus wytrzymuje trudne warunki treningowe – zarówno deszcz jak i słońce.

Bezprzewodowa technologia Bluetooth

Bluetooth zapewnia możliwość powiązania odtwarzacza z bezprzewodowymi słuchawkami, co jeszcze bardziej zwiększy swobodę słuchania ulubionych utworów podczas wykonywania ćwiczeń.

Lekka konstrukcja z klipem

Wystarczy przypiąć odtwarzacz do ubrania lub opaski na ramię i można cieszyć się bezproblemowym treningiem

Wbudowane radio FM

Z Clip Sport Plus można dostroić się do swoich ulubionych stacji radiowych lub połączyć z centrum rozrywki w swojej siłowni

Do 20 godzin nieprzerwanej muzyki

Duża dawka energii pozwala na 20 godzin pracy na jednym ładowaniu. Z wytrzymałym Clip Sport Plus można odbyć wiele treningów, zanim będzie potrzebował kolejnego naładowania.

Pomieści do 4000 piosenek

Z pojemnością 16GB MP3 Clip Sport Plus może pomieścić do 4000 utworów tak, że masz wystarczająco dużo muzyki na dotarcie do mety

SDMX28

DANE TECHNICZNE

  • Kompatybilność: MP3, WMA (bez zabezpieczenia DRM), AAC, WAV, FLAC
  • Pojemność: 16GB
  • Wyświetlacz: 1.44” LCD (128x128 pikseli)
  • Czas pracy na baterii: do 20h
  • Porty: Micro USB 2.0
  • Tuner FM : TAK
  • Kolor : Czerwony
  • Stara nazwa: Sansa

ZAUFAJ SANDISK

Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane w każdej fazie produkcji. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk.

1GB = 1 000 000 000 bajtów. Część pamięci niedostępna do zapisu danych.

1 Karty sprzedawane oddzielnie.

2 W oparciu o ciągłe odtwarzanie nagrania w formacie MP3 o jakości 128 kbps; żywotność i wydajność mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania i ustawień; bateria nie jest wymienna.

3 Patrz www.sandisk.com/wug

SanDisk jest znakiem handlowym należącym do SanDisk Corporation, zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Znak i logo microSDHC są znakami handlowymi należącymi do SD-3C, LLC. Kopiowanie plików iTunes bez autoryzacji prawnej lub autoryzacji posiadacza praw jest zabronione. Nie kradnij muzyki.

© 2015 SanDisk Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.