MONOPOD MANFROTTO COMPACT EXTREME CZARNY 44-135 CM Zobacz większe

MONOPOD MANFROTTO COMPACT EXTREME CZARNY 44-135 CM


MF-MPCOMPACT-BK
8024221646016

Więcej informacji

MONOPOD MANFROTTO COMPACT EXTREME CZARNY 44-135 CM

compact.JPG

Compact Xtreme to pierwszy wysięgnik do selfie, który zarazem może pełnić rolę monopodu. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników kamer sportowych, kamer GoPro® i kompaktowych aparatów systemowych. Użytkownicy mają do dyspozycji wytrzymałe, wygodne i gotowe do działania narzędzie, które będzie znakomitym wsparciem w realizacji zdjęć w plenerze, aby jak nigdy wcześniej dzielić się przeżyciami.

Manfrotto Compact Xtreme zbudowany jest z 4-sekcyjnych rurek aluminiowych oraz wytrzymałego i lekkiego tworzywa Adapto. Umożliwia zamontowanie aparatu lub kamery o wadze do 1 kg. Wysięgnik na obu końcach wyposażony jest w gwint 1/4”, dzięki czemu możemy szybko zmienić umiejscowienie głowicy w zależności od kreatywności użytkownika. Dodatkowo mamy do dyspozycji gumową nakładkę, aby zapewnić ekstremalną stabilność na dowolnym podłożu w przypadku pracy w opcji monopodu. Po przez zdemontowanie głowicy z górnej części uchwytu i zamontowanie po drugiej stronie, monopod zamieniamy w wysięgnik do selfie.

Monopod i wysięgnik 2 w 1, to z pewnością duża zaleta w transportowaniu, gdyż waga Compact Xtreme, to zaledwie 280 g. Do zestawu załączony jest adapter do kamer GoPro®. Compact Xtreme wyposażony został w wygodny uchwyt, który daje pewność i komfort użytkowania a pasek na nadgarstek gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo podczas realizacji zdjęć.

Funkcje i zalety:

  • pierwszy monopod z funkcją tyczki selfie

  • 4 sekcje wykonane z aluminium i kompozytu Adapto

  • zakończony po obu stronach standardową śrubą 1/4'' do mocowania aparatu lub akcesoriów

  • mała głowica kulowa w komplecie

  • w komplecie mocowanie do GoPro