CZYTNIK SANDISK IMAGEMATE PRO USB 3.0


SDDR-489-G47
619659163150
2 lata

Opis

Rodzaje kart i czytnikiCzytniki

Więcej informacji

CZYTNIK SANDISK IMAGEMATE USB 3.0

Czytnik kart SanDisk ImageMate PRO Multi-Card zwiększa efektywność pracy profesjonalnych fotografów i filmowców.

SanDisk ImageMate® PRO Multi-Card współpracuje z kartami SD ™ i microSD ™ (UHS-II, UHS-I i non-UHS) oraz kartami CompactFlash® (do UDMA 7). Zapewnia wysoką prędkość do 312 MB / s dla kart SD i microSD oraz do 160 MB / s dla kart CompactFlash1. Dzięki interfejsowi USB 3.0 czytnik SanDisk ImageMate PRO stanowi najlepszy wybór ze względu na osiągi i wydajność podczas pracy - Jest do 10 x szybszy niż USB 2.0. Co więcej, jest on zgodny z USB 2.0, co czyni go doskonałym wyborem ze względu na lepszą wydajność pracy.

Funkcje i zalety

  • Przenośny czytnik kart SD™

  • Przeznaczony do superszybkiej transmisji danych z kart/na karty UHS ‐ II, UHS ‐ I, non ‐ UHS SD cards, microSD oraz CompactFlash (do UDMA 7) 2

  • Zgodny ze standardem USB 3.0, wstecznie kompatybilny z USB 2.0

  • Zapewnia prostą funkcjonalność plug-and-play.

  • Kompatybilny z systemami Windows® 8+ oraz Mac OSX 10.5+

  • Dwuletnia gwarancja3

Dane techniczne

  • Czytnik kart SD™  UHS ‐ II, UHS ‐ I, non ‐ UHS SD cards, microSD oraz CompactFlash (do UDMA 7) z trzema slotami

  • Standard USB 3.0, wstecznie kompatybilny z USB 2.0

Zaufaj SANDISK

Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk.

1Na podstawie specyfikacji standardów USB; osiągi mogą różnić się w zależności od zastosowania i współpracującego urządzenia. 1 MB=1 000 000 bajtów.

2 Produkt nie zawiera karty. Sprzedawane osobno.

3Patrz www.sandisk.com/wug.

© 2017 Western Digital Corporation lub jej spółki zależne. Wszelkie prawa zastrzeżone. SanDisk i SanDisk Extreme PRO są znakami towarowymi spółki Western Digital Corporation lub jej spółek zależnych, zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Znak SD i logo są znakami handlowymi należącymi do SD-3C, LLC.