LATARKA LED COAST HP5R 185LM


19905
015286199058
5 lat

Cena katalogowa: 345,00 zł brutto

Więcej szczegółów

Więcej informacji

LATARKA LED COAST HP5R

Niewielki rozmiar latarki HP5R sprawia, że zmieści się w kieszeni a funkcje, które posiada są doceniane przez profesjonalistów na całym świecie. Funkcja Flex Charge umożliwia ładowanie akumulatora za pomocą micro USB. System Dual Power pozwala na pracę, na niestandardowym akumulatorze litowym lub standardowych bateriach alkalicznych. Dzięki trybom wysokiego, stroboskopowego i niskiego ustawiania mocy, można natychmiast dostosować rodzaj wiązki światła do danej sytuacji.

Dzięki zaangażowaniu firmy Coast w jakość, latarka HP5R jest odporna na uderzenia, warunki pogodowe, a jej dioda LED jest praktycznie niezniszczalna. Latarka HP5R jest objęta 5-letnią gwarancją firmy Coast na wady materiałowe i konstrukcyjne. Przetestowane i ocenione zgodnie ze standardami ANSI / FL1.Zalety

wysoki_niski.png

System Beam Lock

Zablokuj wiązkę światła w dowolnym miejscu. Przekręć w lewo, aby zablokować wiązkę. Skręć w prawo, aby zwolnić.

wysoki_niski.png

Duża | Stroboskopowa | Niska moc

Kontroluj moc źródła światła poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Przełącz między opcjami dużej, stroboskopowej lub niskiej mocy.

twist focus.png

Zmiana ostrości

Latarka posiada możliwość regulacji wiązki światła z szerokiej na punktową. Kształtuj wiązkę prostym pchnięciem lub pociągnięciem kciuka.

System FLEX CHARGE

Flex Charge jest to system wielokrotnego ładowania, który pozwala na ładowanie akumulatorów za pomocą USB, prądu stałego bądź przemiennego.

dual power.png

DUAL POWER

ZAWSZE GOTOWA. Latarka działa zarówno ze standardowymi bateriami alkalicznymi, jak z akumulatorami z możliwością ładowania. W zestawie akumulator i baterie.

Specyfikacja

Źródło światła (przy dużej mocy): 185 Lumenów

Źródło światła (przy niskiej mocy): 19 Lumenów

Zasięg wiązki (max): 183 M

Zasięg wiązki (min): 56 M

Czas działania (przy dużej mocy): 4h 30min

Czas działania (przy niskiej mocy): 14h

Waga: 74 G

Długość: 12,38 cm

Baterie: Akumulator lub 1 X AA