LATARKA LED COAST A9R


19852
015286198525
5 lat

Cena katalogowa: 176,72 zł brutto

Więcej szczegółów

Więcej informacji

LATARKA LED COAST A9R

Dzięki eleganckiej konstrukcji ze stali nierdzewnej i możliwości ładowania, latarka A9R jest idealnym wyborem dla każdego technika. Posiada mocny strumień świetlny, który wyrzuca idealną wiązkę kołową bez żadnych ciemnych plam.
Ładowanie jest niezwykle proste! Wystarczy umieścić nasadkę ładującą na górnej części latarki. Warto dodać, że współpracuje ona z dowolnym portem USB.

Dzięki zaangażowaniu firmy Coast w jakość, latarka A9R jest odporna na uderzenia, warunki pogodowe, a jej dioda LED jest praktycznie niezniszczalna. Latarka A9R jest objęta pięcioletnią gwarancją firmy Coast na wady materiałowe i konstrukcyjne. Przetestowane i ocenione zgodnie ze standardami ANSI / FL1.Zalety

System FLEX CHARGE

Flex Charge jest to system wielokrotnego ładowania, który pozwala na ładowanie akumulatorów za pomocą USB, prądu stałego bądź przemiennego.

Nakładka ładująca

Aby naładować latarkę, po prostu zakryj nakładką źródło światła. Ładuj za pomocą prądu przemiennego, stałego lub USB. (Współpracuje z dowolnym portem USB).Źródło światła inspekcyjnego tworzy niesamowicie wyraźną i spójną wiązkę od krawędzi do krawędzi, co ułatwia pracę lub wykonywanie czynności. Znajdująca się na wielu latarkach COAST, wiązka jest w stanie oświetlić określony obszar do 9 metrów.Specyfikacja

Zasięg wiązki światła: 9 M (max. 20m)

Czas działania: 3h

Długość: 15,7 cm

Waga: 60g

Bateria: Litowo-polimerowa