Ansmann Ładowarka do akumulatorów Powerline 5 Pro


1001-0018
4013674023653
2 lata

Więcej informacji

Ansmann Ładowarka do akumulatorów Powerline 5 Pro

1001-0006_NiBC-Powerline8-W-EU_use-02-jpPowerline 5 Pro to idealne połączenie ładowarki, stacji testowej i urządzenia do konserwacji akumulatora. To szybkie urządzenie jest przeznaczone do profesjonalnego użytku w zastosowaniach komercyjnych i prywatnych, ale mimo to jest bardzo proste w obsłudze. Za pomocą Powerline 5 Pro można ładować akumulatory jakości NiMH / NiCd wszystkich producentów w rozmiarach AAA, AA, C, D, a także akumulator blokowy o napięciu 9 V.

Produkt ma cztery programy ładowania ogniw okrągłych, za pomocą których można ładować akumulatory, wstępnie rozładowywać, odświeżać (funkcja odświeżania poprzez wielokrotne ładowanie i rozładowywanie) lub testować w celu określenia ich pojemności (w mAh). Programy można indywidualnie dostosowywać dla każdej wnęki ładowania (monitorowanie i kontrola poszczególnych wnęk). Akumulatory, które zostały wcześniej uszkodzone, można zregenerować.

Wszystkie funkcje (pojemność, napięcie, prąd ładowania i prąd rozładowania oraz czas ładowania) są wyświetlane osobno dla każdej wnęki na wyświetlaczu ładowarki. Wyświetlane wartości można łatwo odczytać w każdych warunkach oświetleniowych dzięki bardzo wyraźnemu, podświetlanemu na niebiesko wyświetlaczowi.

Najnowocześniejsza technologia ładowania mikroprocesora zapewnia ochronę przed odwrotną polaryzacją i zwarciem, a także wielopoziomową ochronę przed przeciążeniem.W przypadku akumulatorów 9 V ładowarka jest wyłączana za pomocą timera. Po naładowaniu akumulatorów ANSMANN Powerline 5 Pro automatycznie przełącza się na ładowanie impulsowe. Gwarantuje to doskonałą wydajność i długą żywotność, a także zapewnia, że ​​akumulatory są zawsze gotowe do użycia.

Funkcje i zalety:

  • Do akumulatorów 1-4 NiMH / NiCd (AAA / AA / C / D) oraz 1 x 9 V akumulator NiMH / NiCd PP3

  • Dodatkowa funkcja ładowania USB jest idealna do ładowania standardowych urządzeń USB, takich jak smartfony, telefony komórkowe, odtwarzacze MP3 i inne urządzenia;

  • Funkcja ładowania USB o mocy wyjściowej 5 V / 1000 mA dla wszystkich standardowych urządzeń USB (Apple®, Samsung®, Nokia®, HTC®, LG®, Nintendo® itp. *)

  • Sterowanie mikroprocesorowe do monitorowania prądu ładowania poszczególnych akumulatorów (monitorowanie poszczególnych pól);

  • Szybkie ładowanie mikrokontrolera z prądem ładowania do 1800 mA (podczas ładowania 1-2 akumulatorów);

  • Wielopoziomowe zabezpieczenie przed przeciążeniem akumulatorów i funkcja ochrony akumulatorów;

  • Automatyczne przełączanie na ładowanie podtrzymujące (akumulatory zawsze gotowe do użycia);

  • Funkcja testowa do testowania wydajności, napięcia i prądu ładowania lub rozładowania.

* Zarejestrowane znaki handlowe odpowiedniego producenta.

1001-0006_NiBC-Powerline8-W-EU_use-1.jpg

Specyfikacja:

Napięcie wejściowe: 100-240V AC

Wymiary produktu: 170 × 48,5 × 142 mm

USB: 5V / 1000mA

Waga produktu: 550g