GIMBAL ZHIYUN RIDER-M 3-AXIS FOR GOPRO


ZH-C030006B
6970194080222
2 lata

Monitor podglądu w czasie rzeczywistym.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

crame_m_02.jpg

Gimbal RIDER-M 3-AXIS FOR GOPRO

RIDER-M jest wysoce wszechstronnym i mobilnym stabilizatorem specjalnie zaprojektowanym dla entuzjastów i fotografów sportowych. Obsługuje niemal wszystkie standardowe kamery o rozmiarze 42,3 x 30 mm, w tym GoPro Hero 1/2/3/3+/4/5 a także aparat Xiaomi Yi. Dzięki standardowemu ¼" gwintowanemu otworowi na dole jest kompatybilny z różnymi dodatkami w postaci akcesoriów fotograficznych, umożliwiając swobodne uchwycenie nawet w ekstremalnych scenach.

Funkcje i zalety:

 • Łatwy montaż
  RIDER-M pozwala na bardzo prosty i intuicyjny montaż co ułatwia instalację zarówno aparatu fotograficznego jak i baterii. Całość zajmuje mniej niż 1 min.

 • Jakość rodem z przemysłu wojskowego
  Wytwarzany za pomocą precyzyjnej technologii obróbki skrawaniem CNC z pełną aluminiową konstrukcją stopu, RIDER-M jest kompaktowy, wytrzymały i wysoce mobilny. Dzięki rygorystycznym testom na poziomie wojskowym, w tym 10-minutowemu testowi wibracji przy wysokich częstotliwościach oraz testom ekstremalnych temperatur prezentuje niezrównany i nieosiągalny dla konkurencji poziom jakości wykonania.

 • Uaktualnienie oprogramowania przez aplikacje
  Łącząc RIDER-M z dedykowaną aplikacją za pośrednictwem technologii Bluetooth, użytkownicy nie tylko mogą sterować kątami nachylenia w czasie rzeczywistym ale także mogą działać w trybie on-line, aktualizując oprogramowanie RIDER-M.

 • Kompleksowa wydajność w małym rozmiarze
  Pomimo tego, że cechuje go kompaktowy kształt, RIDER-M łączy wszystkie te doskonale cechy, które najlepiej reprezentują produkty firmy ZHIYUN. Od łatwego montażu i demontażu aparatu, wygodnego wyjścia wideo 3,5 mm, zdalnego sterowania w czasie rzeczywistym - dzięki niezwykłej stabilności i 3 klasycznym, inteligentnym trybom sterowania, RIDER-M oferuje kompleksowe rozwiązanie do filmowania w ruchu na świeżym powietrzu oraz kreatywne tworzenie zaawansowanych ujęć.

 • Monitor podglądu w czasie rzeczywistym
  Wyposażony w port wideo 3,5 mm, RIDER-M pozwala na podłączenie zewnętrznego monitora, który umożliwia użytkownikowi łatwe przeglądanie i sprawdzanie obrazu kamery w celu dostosowania kąta w czasie rzeczywistym dzięki mobilnej aplikacji APP lub dedykowanego pilota zdalnego sterowania. Przygotuj się do poznania bardziej kreatywnych kątów, umieszczając RIDER-M na dowolnej podstawie montażowej, w dowolnym miejscu!
  UWAGA: Pilot zdalnego sterowania Bluetooth jest aktywny w obwodzie o promieniu 10 metrów w przypadku braku zakłóceń elektromagnetycznych (rzeczywisty stan pracy zależy od środowiska lokalnego).

 • 3 tryby sterowania i blokada kątowa 1 sek.
  3-osiowy system stabilizujący RIDER-M został zaprojektowany z myślą o największych entuzjastach filmowania w plenerze i wyposażony w 3 klasyczne tryby pracy na zewnątrz - PAN FOLLOWING, LOCKING AND NEXTING MODE. Dzięki prostemu trybowi użytkownicy mogą znacznie łatwiej dostosować kąt do natychmiastowego chwytania momentów bez pogorszenia stabilności kamerki. Dodatkowo wyjątkowa funkcja blokady kątowej 1-sekundowej RIDER-M umożliwia ręczne ustawienie kąta widzenia kamery. Po prostu obróć kamerę w żądanym położeniu a system automatycznie zablokuje określoną pozycję.

 • 320 Szerokie kąty fotografowania
  RIDER-M oferuje elastyczność w zakresie pochylenia kąta widzenia ± 320 mm, zapewniając idealny efekt stabilizujący. Minimalizując bezwładność gimbala zoptymalizowano system szybkiego reagowania i płynne obracanie przy użyciu precyzyjnych kontrolerów silników o sinusoidalnym wektorze.

 • Precyzyjny, Stabilny i Szybki
  Trudne ujęcia są teraz łatwiejsze - zintegrowany z niezależną jednostka IMU (Inertial Measurement Unit) jako centrum sterowania, gimbal został wyposażony w technologię sterowania równoległego z dużą prędkością, umożliwiającą szybkie i precyzyjne obliczanie oraz sprzężenie zwrotne z ruchem aparatu. Dzięki temu RIDER-M wykazuje perfekcyjną płynność, zwinność i ciche obroty.

 • Lepsza efektywność i niższe zużycie
  Dostosowany do własnych potrzeb ZHIYUN specjalny algorytm wzmocniony przez zoptymalizowana technologię sterowania silnikami, RIDER-M pomaga użytkownikom przechwytywać wspaniałe ujęcia przy niespotykanej gładkości prowadzenia. Jego niezwykła stabilność eliminuje subtelne wstrząsy nawet przy powiększeniu x 5.

108140_4.jpg

Specyfikacja:

Czas pracy akumulatora: od 3,5h do 5,5h

Napięcie: od 6.8V do 12.6V

Optymalna temperatura pracy: od -10°C do 45°C

Czas ładowania: 2h

Prawidłowe obciążenie: 160 g

Zakres kąta nachylenia: 320°

Zakres rotacji kątowej: 270°

Po odchyleniu w ruchu: od ±0.01° do ±0.05°

Po odchyleniu w ruchu: od ±0.05° do ±0.4°

Prąd roboczy: od 50mA do 3000mA

Instrukcja do pobrania