GIMBAL ZHIYUN EVOLUTION 3-AXIS FOR GOPRO


ZH-C060005B
6970194080123
2 lata

Synchroniczne ładowanie kamery.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

crame_m_02.jpg

Gimbal EVOLUTION 3-AXIS FOR GOPRO

Zaprojektowany z myślą o entuzjastach i fotografach sportów. Unikalny, bezszczotkowy system sterowania silnikiem EVOLUTION zapewnia dokładność kontroli do 8x wyższą od średniej w branży, charakteryzując się nadzwyczajną stabilizacją, która zapewnia doskonały obraz nawet przy intensywnych ruchach.

Funkcje i zalety:

 • Kciuk w górę i wszystko jest gotowe
  Inteligentny, 5-kierunkowy joystick i jeden przycisk zasilania z boku to wszystko czego potrzebujesz aby zarządzać urządzeniem EVOLUTION. Włączając przełącznik trybu i kontrolę kąta aparatu masz WSZYSTKO w zasięgu reki.

 • Złożoność jest prosta
  Przy projektowaniu bardzo zwartej i solidnej konstrukcji EVOLUTION zespół projektantów zapoczątkował stosowanie zintegrowanej technologii magnesowo-stalowej w połączeniu z zaprojektowanym antyoksydantowym pierścieniem stykowym. Dzięki temu EVOLUTION jest solidniejszy i trwalszy dzięki czemu może sprostać zadaniom w różnych warunkach środowiskowych. Ponadto wzór antypoślizgowego gwintu na uchwycie zwiększa czucie rąk i zapobiega ześlizgiwaniu.

 • Doskonałość w każdym szczególe
  Elastyczne i niezależnie zaprojektowane - to cechy każdej części wykorzystanej do końcowej produkcji.

 • Anodowe utlenianie i procesy piaskowania
  Zbudowany dzięki połączeniu procesów anodowego utleniania i piaskowania EVOLUTIONS zapewnia komfortowe trzymanie w dłoni oraz zoptymalizowaną odporność na korozję i ścieranie co zawsze zapewnia większą trwałość.

 • Unikalny system algorytmiczny
  Dzięki niezależnym algorytmom stabilizującym ZHIYUN EVOLUTION zapewnia wysoką wydajność i szybkie reagowanie na zmiany postawy, minimalizując zużycie energii przez dłuższy czas pracy.

 • Niezrównana szybkość przetwarzania danych
  Zintegrowana z pionierską, 32-bitowa wysokonapięciowa technologia sterowania równoległego MCU, którą realizuje synchronizująca prędkość przetwarzania danych do 4000 Hz na niezależnym wbudowanym urządzeniu IMU, EVOLUTION zapewnia natychmiastowe kompensacje pozycji zapewniające doskonałą stabilizację, co pomaga stworzyć najbardziej oszałamiające zdjęcia.

 • Magnetyczno-stalowa Zintegrowana Konstrukcja Silnika
  Unikalna konstrukcja silnika ZHIYUN cechuje zintegrowanie źródeł magnetycznych i komórek elektronicznych w kompaktowe jednostki, które znacznie zwiększają wydajność pracy silników przy jednoczesnej oszczędności energii. W rezultacie wielkość silników zmniejszyła się a moment obrotowy pozostaje niezmieniony.

 • Synchroniczne ładowanie kamery
  Kompatybilny z akumulatorami Li-Ion 18350 i 18650 wyróżnia się konstrukcją oszczędzającą energię. EVOLUTION zapewnia ciągły czas pracy nawet do 12 godzin. Ponadto port Micro USB znajdujący się z boku uchwytu umożliwia synchroniczne ładowanie zamocowanej kamery, co zapewnia wygodniejszą pracę eliminując problemy związane z wymianą akumulatora w aparacie a jednocześnie łącząc czas pracy obu urządzeń.

108140_4.jpg

Specyfikacja:

Czas pracy akumulatora: od 11h do 15h

Napięcie: od 6.8V do 12.6V

Optymalna temperatura pracy: od -10°C do 45°C

Czas ładowania: 3h

Prawidłowe obciążenie: 160 g

Zakres kąta nachylenia: 320°

Zakres rotacji kątowej: 270°

Po odchyleniu w stanie statycznym: od ±0.01° do ±0.04°

Po odchyleniu w ruchu: od ±0.05° do ±0.3°

Prąd roboczy: od 50mA do 3000mA

Instrukcja do pobrania