GIMBAL ZHIYUN STABILIZER CRANE-M 3-AXIS


ZH-C020005A
6970194084435
2 lata

Wysoce zintegrowany panel sterowania.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

crame_m_02.jpg

GIMBAL STABILIZER CRANE-M 3-AXIS

CRANE-M jest idealnym wyborem, jeśli szukasz "przyjaznego " stabilizatora dla lustrzanki lub kompaktowego aparatu cyfrowego, GoPro a nawet smartfona. Znakomita konstrukcja ZHIYUN, idealna dla wszystkich użytkowników tego typu aparatów jest doskonałym wyborem dla większości modeli aparatów o wadze od 125g do 650g.

Funkcje i zalety:

 • Przyjazny projekt dopracowany w szczegółach
  Mając na uwadze flagowy produkt o wysokim poziomie kompatybilności, zespół projektantów CRANE-M w jak największym stopniu uprościł operację montażu i regulacji aparatu, dodając specjalne znaki skali i punkty montażowe wzdłuż osi.

 • 60 sek. ustawienie balansu
  CRANE jest niezwykle łatwy w obsłudze. Potrzebujesz tylko 1 minuty aby przygotować się do pracy. Dzięki zastosowaniu konstrukcji uchwytu umożliwia natychmiastowe ręczne zamocowanie, demontaż i regulacje kamery w dowolnym miejscu bez użycia śrubokręta.

 • Sterowanie jedną ręką lub oburącz
  Jeśli wolisz manipulować stabilizatorem obiema rękoma, możesz zawsze dodać podwójny uchwyt do CRANE-M redukując jednocześnie obciążenie na jednym ramieniu.

 • Nieograniczone tworzenie
  Standardowy otwór ¼ " na dole CRANE-M daje więcej możliwości jego użyteczności, umożliwiając łączenie aplikacji z różnymi aparatami i urządzeniami fotograficznymi w celu usprawnienia pracy.

 • Nagrywaj i bądź PRO
  Masywne silniki tradycyjnych stabilizatorów są stopniowo zastępowane przez nowo pojawiające się elektroniczne stabilizatory 3-osiowe, obecnie znacznie bardziej inteligentne, bardziej przyjazne dla użytkownika i wydajne w czasie. Ciężar CRANE-M jest równy tylko jednej butelce wody. Z CRANE-M w ręku wszystko czego potrzebujesz to wyobraźnia i działanie.

 • Panel sterowania All-in-1
  CRANE-M jest pierwszym stabilizatorem na świecie, który realizuje synchroniczne sterowanie kamerą przez połączenie dedykowanej linii sterowania kamerą (obecnie dostępne dla SONY i większości modeli Panasonic). Dzięki prostemu panelowi sterowania na uchwycie CRANE-M użytkownicy nie tylko mogą obracać, pochylać i zwijać podłączoną aparaturę ale także zmieniać obraz i sterować parametrami fotografowania / filmowania.

 • Pełne 12 godzin pracy przez całą dobę
  Wyjątkowa 32-bitowa, wysokowydajna technologia sterowania MCU firmy ZHIYUN sprawiła, że wydajność pracy silników sterujących na wszystkich trzech osiach uległa znacznej poprawie, zmniejszając tym samym zużycie energii podczas pracy. CRANE-M jest standardowo wyposażony w 2 akumulatory Li-Ion o pojemności 26500, które zapewniają pełen czas pracy wynoszący do 12 godzin, co stanowi istotne wsparcie podczas każdego wyzwania fotograficznego.

 • Wysoce zintegrowany panel sterowania
  Przez umieszczenie w zasięgu ręki wszystkich dostępnych funkcji takich jak przełącznik trybu, regulacja kątów, powiększanie i fotografowanie / filmowanie itp. zintegrowany panel sterowania CRANE-M sprawia, że sterowanie jest łatwe i wygodne w użyciu.

108140_4.jpg

Specyfikacja:

Czas pracy akumulatora: od 6h do 12h

Napięcie: od 6.8V do 12.6V

Optymalna temperatura pracy: od -10°C do 45°C

Czas ładowania: 3h

Prawidłowe obciążenie: od 125g do 650 g

Zakres kąta nachylenia: 360°

Zakres rotacji kątowej: 360°

Po odchyleniu w stanie statycznym: od ±0.01° do ±0.03°

Po odchyleniu w ruchu: od ±0.05° do ±0.2°

Prąd roboczy: od 80mA do 600mA

Instrukcja do pobrania