FILTR PROTECTOR FUSION ANTISTATIC 55mm


HOYA-PFA55P
024066061034
2 lata

Opis

Rodzaje filtrówOchronne
ŚrednicaOd 52 mm do 58 mm

Więcej informacji


FILTR PROTECTOR FUSION ANTISTATIC 55 mm

Seria filtrów Hoya Fusion Antistatic Protector jest kontynuacją serii Pro1 Digital. Linia tego rodzaju filtrów została dodatkowo wzbogacona o nową powłokę antystatyczną tworząc dzięki temu filtr, który ma wszystko czego można oczekiwać od filtrów ochronnych.

Innowacyjna powłoka ANTISTATIC jest barierą, która ma chronić powierzchnię filtra przed wszelkiego rodzaju pyłkami, kurzem, odciskami palców czy kroplami wody. Z łatwością można wyczyścić wszelkie zabrudzenia, które mimo antystatycznych właściwości powłoki znajdą się na filtrze. Warto wiedzieć, że wszelkie tłuste plamy są możliwe do usunięcia po zastosowaniu ściereczki z mikrofibry a nie tak jak w klasycznych filtrach, przy użyciu specjalnych środków.

Filtry ochronne odnajdą swoje zastosowanie przede wszystkim podczas fotografowania w trudnych warunkach (np. w miejscach o dużym stopniu zakurzenia czy zapylenia).

Przednia soczewka obiektywu jest więc zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi, np. przed zarysowaniami czy zadrapaniami. Hoya Fusion Antistatic posiada specjalną 18-warstwową powłokę Super Multi Coating, której głównymi zaletami są transmisja światła na poziomie 99,8% oraz redukcja wszelkiego rodzaju odbić z powierzchni filtra. Zastosowanie filtrów tego rodzaju jest gwarancją całkowitej neutralności kolorystycznej oraz wysokiego kontrastu zarówno na fotografiach jak i na filmach.
Wąska oprawka z aluminium - Low Profile Frame, pozwala uniknąć zjawiska winietowania.

Dostępne średnice : 37; 40,5; 43; 46; 49; 52; 55; 58; 62; 67; 72; 77; 82 mm

Cechy produktu Hoya FILTR PROTECTOR FUSION ANTISTATIC 55 mm

RodzajOchronne
Średnica55 mm
Kolor pierścieniaCzarny