DYSK PRZENOŚNY WD My Passport SSD 512GB


WDBKVX5120PSL-WESN
718037863245
3 lata

Więcej informacji

DYSK PRZENOŚNY WD My Passport SSD 512GB

Dysk My Passport SSD to pojemne oraz przenośne archiwum danych. Ochrona hasłem z szyfrowaniem pomaga zachować bezpieczeństwo treści. Łatwy w użyciu, odporny na wstrząsy, kompaktowy dysk w eleganckiej i jednocześnie trwałej obudowie.
Dysk ten jest jednym z najszybszych dysków, z prędkością odczytu do 540 MB / s przy użyciu portu USB typu C, w celu szybkiego przesyłania danych. Zapewnia tym samym doskonałą wydajność.

Funkcje i zalety:

img1_mpssd-jpg-imgw-1920-750.jpg


Zaprojektowany, aby wytrzymać upadek z wysokości nawet 1,98 metra. Dysk My Passport SSD został stworzony od podstaw przez Western Digital, w celu zapewnienia niezawodnej wydajności.
Dołączone oprogramowanie WD Backup ułatwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików o dużej pojemności na dysku lub koncie usługi w chmurze Dropbox. Kompatybilny z Apple Time Machine (wymaga ponownego formatowania).
Przenośne urządzenie My Passport SSD jest gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka. Niezależnie od tego, czy tworzysz kopie zapasowe dokumentów Worda, czy zapisujesz duże pliki multimedialne, po prostu podłącz je i od razu rozpocznij przesyłanie.

Specyfikacja:

Pojemność: 256 GB - 2 TB

Interfejs: USB 3.1 (Kompatybilny z 2.0/3.0)

Gwarancja: 3 lata

Kompatybilność: Windows® 10, Windows 8.1, Windows 7, macOS High Sierra, Sierra lub El Capitan