Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek. Obecnie CSI oceniania jest jako jeden z czołowych dostawców systemów komputerowych w kraju. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in. : Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „ Wehikuły Czasu ”.

Na nasz sukces składa się bardzo wiele czynników, ale najważniejsi są ludzie, zarówno zgrany zespół pracowników, którzy na co dzień z pasją i zaangażowaniem dbają o stały rozwój firmy, jak i nasi partnerzy biznesowi i klienci, z którymi współpracujemy.

Dział Flash Energia Foto

Autoryzowany dystrybutor światowego lidera rozwiązań pamięci masowej flash – marki SanDisk, której oferta obejmuje zarówno wysokiej jakości karty pamięci, jak i dyski USB, dyski SSD oraz odtwarzacze MP3. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem statywów Induro oraz toreb fotograficznych Tenba, a także dystrybutorem profesjonalnych plecaków i toreb fotograficznych Lowepro oraz akcesoriów fotograficznych Photoolex.

Nasze produkty kierujemy zarówno do profesjonalistów, jak i entuzjastów fotografii, dbając o wyposażenie najlepszych sklepów fotograficznych oraz wielkich sieci komputerowych i sieci sklepów RTV. Profesjonalnie podchodzimy do naszych partnerów biznesowych, starając się jak najlepiej dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Nasz zespół to mieszanka różnorodnych charakterów i osobowości. Są wśród nas pasjonaci fotografii i związanych z fotografią nowinek technologicznych, największy w firmie miłośnik dronów, multicopterów i wszelkich urządzeń latających , a także bardzo kreatywny użytkownik kamerek sportowych. Nie tylko dostarczamy, ale również sami użytkujemy oferowany przez nas sprzęt.

Zgodnie z firmową misją, dbamy o ciągły rozwój oraz optymalizację oferty produktowej, dostosowując się do rynkowych wymagań oraz potrzeb klientów, z którymi współpracujemy.  Kreatywnie patrzymy na wymogi rynku fotograficznego, dlatego wśród naszych produktów można znaleźć również kamerkę sportową CamOne Infinity, ręczne gimbale i quadrocoptery Zoopa.  Jesteśmy również dystrybutorem ekologicznych akumulatorków i ładowarek Panasonic eneloop i Fujitsu oraz ładowarek microprocesorowych TechnoLine.