Nowy Soundbar Soundcore Infini Mini Zobacz większe

Soundbar Soundcore Infini Mini


A3370311
0848061027259
2 lata

Cena katalogowa: 399,00 zł brutto

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Soundbar Soundcore Infini Mini

original_1.jpg

Wzmocni Twój sprzęt Audio

Podwójne pełnozakresowe przetworniki i port basów Infini Mini wzmacniają dźwięk telewizora wypełniając salon, przytulną sypialnię czy inną małą przestrzeń dźwiękiem zbliżonym do kinowego.

original_1.jpg

Zintegrowane tryby dźwięku

Infini Mini wykorzystuje cyfrowy procesor sygnału do automatycznej regulacji i optymalizacji wyjścia dźwięku. Tryb filmowy wzmacnia basy i wysokie tony, zapewniając bardziej kinowe wrażenia, podczas gdy tryb muzyczny oferuje czyste, dobrze zbalansowane wysokie, niskie i średnie dźwięki.

original_1.jpg

Idealnie sprawdzi się w każdym miejscu

Infini Mini idealnie pasuje do małych przestrzeni. Można go postawić dyskretnie przed telewizorem, ukryć w podstawie telewizora, a nawet przymocować do ściany za pomocą uchwytów.

original_1.jpg

Niezwykle wszechstronny

Użyj kabla audio optycznego lub RCA do 3,5 mm aby podłączyć Infini Mini do telewizora, aby oglądać programy, filmy i gry wideo. Możesz także użyć technologii Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki, podcastów i innych materiałów z urządzenia mobilnego.

original_1.jpg

Bezproblemowa kontrola

Za pomocą pilota możesz przełączać się między trybami, regulować głośność, wybierać tryb dźwięku i nie tylko - bezpośrednio z miejsca, w którym siedzisz. Można również uzyskać dostęp za pomocą wbudowanych przycisków bezpośrednio na Infini Mini dla dodatkowej wygody.

original_1.jpg

Zestaw zawiera:

Soundcore Infini Mini
Zasilacz
Pilot
Baterie 2 × AAA
Kabel Stereo Audio 1.5 m RCA do 3.5 mm
Kabel optyczny 1.5 m Śruby i wkręty do mocowania na ścianie