Słuchawki bezprzewodowe BML E-series Binks


BMLBINKS
8594176662039
2 lata

Więcej informacji

BML E-series Binks – Bezprzewodowe słuchawki w najnowszej technologii

Lepiej. Więcej. Głośniej.( Better. More. Louder.) Kluczowe wartości marki BML w bezprzewodowych słuchawkach Binks możesz dostrzec przy każdym przesłuchiwanym utworze. Model E-series Binks narzuci rytm Twoim aktywnościom sportowym i codziennym spacerom po mieście. Słuchawki mają wbudowany mikrofon, dzięki czemu możesz je wykorzystać również w funkcji handsfree. Nie szukaj telefonu, połączenia przychodzące możesz odebrać jednym przyciskiem bezpośrednio na słuchawkach.

bml-e-series-binks2.jpg

Swoboda bez kabli

Pozbądź się wiecznie plączących się kabli i pozwól swojej ulubionej muzyce płynąć do twoich uszu przez Bluetooth 4.1 o zasięgu do 10 metrów. Dzięki obsługiwanym kodekom, takim jak A2DP, który opracowano specjalnie z myślą o transmisji audio, albo EDR zwiększającemu maksymalny przepływ danych, Twoje piosenki pokażą pełnię brzmienia. Obie słuchawki posiadają wykończenie z magnesem, dzięki czemu podczas transportu nie musisz się zastanawiać, co z nimi zrobić – po prostu połączysz ze sobą oba magnesy i przewiesisz słuchawki na przykład wokół szyi.

BML_E3

Energii nie zabraknie nawet na długą playlistę

BML E-series Binks wyposażono w wysokiej jakości baterię Li-Ion o długiej żywotności i wytrzymałości. Po jednokrotnym naładowaniu słuchawki mogą grać nawet 4 godziny. Możesz je spokojnie zabrać na dłuższy jogging, przejażdżkę na rowerze, czy umilić sobie muzyką czas pracy. Kiedy jednak słuchawki w końcu opadną z sił, podłącz znajdujący się w zestawie kabel microUSB a za niecałych 90 minut znowu masz 100 % baterii na dalszą zabawę.


Funkcjonalny design

Projektując BML E-series Binks, producent przywiązał szczególną wagę do maksymalnej prostoty. W związku z tym słuchawki posiadają minimalistyczny wygląd, a dzięki temu będą pasowały do każdego ubioru - czy to sportowego, czy służbowego. Praktyczny panel obsługi z mikrofonem umożliwi przełączanie utworów, włączanie i wyłączanie słuchawek, przyjmowanie połączeń przychodzących oraz regulację głośności - a to wszystko jednym przyciskiem.

Pierwszorzędna żywotność baterii

Zaawansowana technologia w połączeniu z baterią o dużej pojemności oferuje Ci do 7 godzin słuchania na jednym ładowaniu.

Pierwszorzędna żywotność baterii
Handsfree

Perfekcyjny dźwięk

Słuchawki E-series Binks, bez względu na swój minimalistyczny wygląd, zaskoczą cię wyważonym dźwiękiem wysokiej jakości.

Bezprzewodowa transmisja dźwięku i handsfree

Odtwarzaj muzykę bezprzewodowo nawet na dużą odległość albo wykorzystaj możliwość wbudowanego mikrofonu i dzięki funkcji Handsfree zarządzaj połączeniami z telefonem w kieszeni.

Handsfree
wysoka jakość

Wysokiej jakości wykonanie

Słuchawki wykonano z metalowych elementów najwyższej jakości.

Obsługa na słuchawkach

Koniec z "wyławianiem" telefonu z kieszeni. Obsługuj muzykę i przyjmuj połączenia przychodzące bezpośrednio poprzez panel obsługi na słuchawkach.

Przyciski
Magnesy na słuchawkach

Magnesy w wykończeniach słuchawek

Jeżeli akurat nie korzystasz słuchawek, dzięki wykończeniom z magnesu możesz z łatwością połączyć słuchawki ze sobą i przewiesić je na przykład wokół szyi. Już nie musisz walczyć z zaplątanymi kablami w kieszeni ani szukać zgubionych słuchawek.

Więcej źródeł

Wykorzystaj funkcję Multipoint i połącz słuchawki z kilkoma urządzeniami jednocześnie.

Rozmiary nasadek

Parametry E-series E3 by BML

Wersja Bluetooth4.1
Chip bluetoothEDR + HFP + HSP + A2D2 + AVRCP
Zasięg bluetoothdo 10 metrów
DźwiękStereo
BateriaLi-ion 70 mAh
Czas odtwarzaniaDo 4 godzin
Czas trybu czuwaniaDo 150 godzin
Czas ładowania2 godziny

Zawartość zestawu

• Słuchawki;
• Kabel zasilający USB;
• 3 rozmiary nasadek na słuchawki;
• Instrukcja obsługi;
• Ściągacz przewodu.