Słuchawki BML H-series H9


BMLH9N
8594176662060
2 lata

Więcej informacji

BML H-series H9

Bezprzewodowe słuchawki BML H-series H9 zaspokoją twoją potrzebę słuchania muzyki bez ograniczeń. Dzięki nim będziesz cieszyć się zrównoważonym i czystym dźwiękiem, komfortem użytkowania oraz estetyką wykonania. Idealne zarówno do wykorzystywania w domu, jak i w podróży. Miękkie nauszniki pozwolą użytkownikowi zapomnieć o tym, że w ogóle ma je na uszach.

bml-e-series-binks2.jpg

Zaskoczy doskonałym dźwiękiem i wykonaniem

Regulowana długość pałąka, jego giętka struktura i miękkie nauszniki dostarczają uczucia niebywałego komfortu. Słuchawki H-series H9 z przetwornikiem 40 mm i zasięgiem częstotliwości od 20 do 20 000 Hz zapewnia wyraziste doświadczenie audytywne dzięki soczystym basom, jasnym środkom i czystym górom.

BML_E3

Z Bluetooth 4.0 aż 8 godzin słuchania

Ciesz się swobodą. Pojemność baterii 200 mAh umożliwia nawet do ośmiu godzin wytrzymałości po jednokrotnym naładowaniu. Z tymi słuchawkami możesz ponadto oddalić się podczas słuchania muzyki nawet na osiem metrów od źródła. Ten wysokiej jakości odsłuch bez zakłóceń możliwy jest dzięki technologii Bluetooth 4.0, która oszczędza energię zarówno urządzenia źródłowego, jak i docelowego. W momencie, kiedy słuchawki się rozładują, przyda się załączany kabel audio - i nic nie zakłóci Twojej chwili relaksu.

Giętka konstrukcja i mechanizm składający

Matowa gumowa powierzchnia chroni słuchawki BML przed zadrapaniami i odciskami palców, które często pozostają na błyszczących powierzchniach. Wytrzymały mechanizm składający umożliwia ponadto możliwość złożenia słuchawek do kompaktowych wymiarów, dzięki czemu możesz je z łatwością spakować.

Handsfree i bezproblemowa obsługa

H-series H9 posiada wbudowany mikrofon i funkcję handsfree. Dzięki temu możesz odebrać połączenie, nie wyciągając telefonu z kieszeni. Obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa. Aby zwiększyć głośność, przejść do kolejnego utworu lub odebrać połączenie, wystarczy jedno kliknięcie.

Nowoczesna technologia

Bluetooth w wersji 4.0 zapewnia niższe zużycie energii.

Pierwszorzędna żywotność baterii
Handsfree

Nieograniczony ruch

Słuchawki mają zasięg do 8 metrów od źródła.

Długa żywotność baterii

Wytrzymają nawet 8 godzin po jednokrotnym naładowaniu.

Handsfree
wysoka jakość

Rozładowana bateria nie ograniczy słuchania

Po podłączeniu załączonego kabla audio możesz słuchać muzyki nawet wtedy, kiedy bateria jest całkowicie rozładowana.

Bezprzewodowa transmisja dźwięku i handsfree

Funkcja handsfree umożliwia przyjmowanie połączeń przychodzących w dowolnym momencie, a po ich ukończeniu płynny powrót do słuchania muzyki.

Przyciski
Magnesy na słuchawkach

Łatwa obsługa

Za pomocą przycisków umieszczonych na muszlach słuchawek BML możesz wygodnie i z łatwością odtwarzać muzykę, obsługiwać rozmowy albo redukować głośność.

Parametry E-series E3 by BML

Technologia bezprzewodowaBluetooth 4.0
Wejście audio3,5mm jack 
Długość kabla audio1,2 m
Czas odtwarzaniado 8 godzin
Max odległość parowaniado 8 m
Pojemność baterii200 mAh

Zawartość zestawu

• Słuchawki;
• Kabel zasilający;
• Kabel audio;
• Instrukcja obsługi.