Słuchawki BML H-series HW3


BMLHW3
8594175351590
2 lata

Więcej informacji

BML H-series HW3

Zamknięte słuchawki H-series HW3 od BML łączą elegancki wygląd, dojrzałą realizację dźwięku oraz wysoki komfort użytkowania. Lekkie słuchawki o solidnej konstrukcji i regulowanym pałąkiem na głowę będą odpowiednie dla każdego. Wygodę noszenia oraz dobrą izolację dźwięków płynących z otoczenia zapewniają miękkie, bogate wyściełane i perforowane nauszniki.

bml-e-series-binks2.jpg

Dźwięk, który zapiera dech w piersiach

Dynamiczne przetworniki wysokiej jakości o rozmiarze 40 milimetrów i zasięgu częstotliwości 20-22000 Hz dbają o wyważony dźwięk o pełnych basach, wyraźnych środkach i adekwatnie realizowanych górach. Muzyka płynie do przetworników dzięki szerokiemu, giętkiemu kablowi audio długości 120 cm z końcówką 3,5 mm.

BML_E3

Solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały

Bez względu na to, czy znajdujesz się przy ruchliwej ulicy czy poszukujesz odpoczynku od gwarnego środowiska pracy, zamknięcie słuchawek BML oferuje niczym niezakłócany odsłuch. Wysokiej jakości konstrukcja, posiadająca mechanizm umożliwiający składanie, zapewnia maksymalną kompaktowość przy transporcie, a gumowana na dużym obszarze powierzchnia będzie zapobiegać powstawaniu zadrapań i nieestetycznych odcisków palców.

Do codziennego użytku

Dopracowany i wytrzymały mechanizm umożliwia składanie słuchawek do kompaktowej postaci. Miękkie wyściełane nauszniki nie uciskają i eliminują szum tła. Regulowany, również wyściełany pałąk zapewnia elastyczność, dzięki której słuchawki BML będą odpowiednie naprawdę dla każdego.

Pierwszorzędna żywotność baterii
Niezawodny dźwięk

Niezawodny dźwięk o szerokim zakresie

O dźwięk w wysokiej jakości wydaniu dbają 40 mm dynamiczne przetworniki z wysokim zasięgiem 20 - 22000 Hz.

Długi kabel zasilający

Słuchawki łączą się za pomocą szerokiego gumowanego kabla o długości aż 120 cm, który jest zaskakująco giętki i poręczny. Kabel jest zakończony klasycznym jackiem 3,5 mm.

Dlugi kabel
wysoka jakość

Radość z każdego tonu

Wyważony dźwięk o pełnych basach, wyrazistych środkach i adekwatnie brzmiących górach nawet przy wysokim poziomie głośności.Parametry E-series E3 by BML

Wejście audio3,5mm jack
Długość kabla audio1,2 m
Zasięg częstotliwości20 - 20 000 Hz

Zawartość zestawu

• Słuchawki;
• Instrukcja obsługi.