Zestaw głośnomówiący BML CarCall BT-3


BMLCARCALL3
8594176661933
2 lata

Więcej informacji

BML CarCall BT-3 – Z myślą o bezpiecznych rozmowach telefonicznych podczas jazdy

Zaopatrz się w praktyczny zestaw handsfree do samochodu, który wyniesie cię zdecydowanie mniej niż mandat za korzystanie z telefonu podczas jazdy. BML CarCall BT-3 wystarczy z łatwością przymocować na osłonie przeciwsłonecznej, sparować ze swoim telefonem przez Bluetooth i już można bez obaw rozmawiać z bliskimi nawet przez całą drogę.

bml-e-series-binks2.jpg

Prosta obsługa nie rozproszy Twojej uwagi

Do większości wypadków dochodzi w wyniku nieuwagi, dlatego maksymalnie uprościliśmy sposób obsługi BML CarCall BT-3, aby w każdym momencie cała twoja uwaga była poświęcona prowadzeniu. Połączenia przychodzące możesz przyjmować lub odrzucać jednym wciśnięciem przycisku. Równie łatwo zmienisz głośność albo włączysz urządzenie.

BML_E3

Handsfree do każdego samochodu

Bez względu na to, czy swój samochód właśnie odebrałeś z salonu, czy może ma już swoje lata, BML CarCall BT-3 idealnie będzie do niego pasował. Instalacja zajmie zaledwie kilka chwil – wystarczy umieścić bazę na osłonie przeciwsłonecznej i możesz ruszać. Dzięki nowoczesnemu Bluetooth 4.2, które jednocześnie oszczędza baterię twojego telefonu, transmisja połączeń telefonicznych będzie bezproblemowa.

bml-CarCall_4.png

W ciągłej gotowości

Dzięki mocnej baterii BML CarCall BT-3 będziesz w zasięgu nawet do 600 godzin. O ładowanie doskonale zadba załączona ładowarka do zapalniczki samochodowej z kablem microUSB. W momencie, kiedy nikt nie dzwoni, możesz posłuchać sobie ulubionej piosenki.

bml-CarCall_6.jpg

Bluetooth 4.2

Z łatwością sparujesz urządzenie ze swoim telefonem, a Bluetooth wersji 4.2 zadba o niezakłóconą transmisję twoich rozmów telefonicznych.

Pierwszorzędna żywotność baterii
Niezawodny dźwięk

Czysty dźwięk

Wysokiej jakości głośnik i mikrofon gwarantują, że twoich rozmów nie będą zakłócały żadne szumy. Rozmawiaj z bliskimi tak, jak gdyby byli na wyciągnięcie dłoni.

Handsfree

Podczas rozmów możesz spokojnie zostawić swój telefon w kieszeni czy schowku, dzięki czemu możesz uniknąć mandatu czy wypadku wynikającego z nieuwagi.

Handsfree
wysoka jakość

Wysokiej jakości bateria

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości baterii, CarCall będzie działał nawet 600 godzin w trybie czuwania. Rozmowa może trwać nawet 5 godzin bez przerwy.Parametry

Wersja Bluetooth4.2
Zasięg transmisji Bluetooth10 metrów
ZasilanieDC 5V
Bateria3,7V 600 mAh litowa
Moc głośnika2W
Zasięg częstotliwości głośnika20Hz-20Khz
Długość rozmowyDo 5 godzin przy maks. głośności
Wytrzymałość w trybie stand-byDo 600 godzin
Czas ładowania2 do 3 godzin
Konektor ładującymicro USB
FunkcjeHandsfree, regulacja głośności, przyjmowanie połączeń, odtwarzanie muzyki