Słuchawki BML GameGod Phalanx


BMLGGPHA
8594176661483
2 lata

Więcej informacji

BML GameGod Phalanx

Ciesz się niepowtarzalnymi wrażeniami podczas gry w słuchawkach BML GameGod Phalanx. Słuchawki Phalanx zapewniają mocny dźwięk mimo swoich niewielkich wymiarów. Headset wykorzystasz do każdej gry, która wymaga czystej realizacji dźwięku z myślą o dobrej orientacji w ferworze walki.

bml-e-series-binks2.jpg

Prawdziwa realizacja dźwięku

O wierne odtworzenie dźwięku zadbają przetworniki o średnicy 40 mm, posiadające zasięg częstotliwości 20 – 20 000 Hz. Wysoka czułość 100 dB przy 1KHz zapewnia realizację wszystkch dźwięków gry. Związane z grą emocje zostaną dodatkowo spotęgowane - przez względu na to, czy wolisz spokojne gry strategiczne czy gry przepełnione akcją.

BML_E3

Niecodzienny design

Coraz więcej graczy daje pierwszeństwo kompaktowym słuchawkom do gry ze względu na ich niedużą wagę. Do właśnie takich słuchawek należą GameGod Phalanx, które ponadto zostały wzbogacone o stylowy dizajn. Regulowany pałąk słuchawek i wyściełane nauszniki stanowią gwarancję tego, że słuchawki na parę dobrych godzin staną się częścią Ciebie, a Ty nawet tego nie zauważysz.

BML_Bruiser_3.jpg

Długi i wytrzymały kabel

Wytrzymały tekstylny kabel o długości 2,4 m w żaden sposób nie ogranicza, oferując odpowiednią swobodę ruchu. Sposób jego wykonania podoła wszystkim codziennym pułapkom i zapobiegnie jego zaplątaniu czy uszkodzeniu. Dla większego komfortu kabel wyposażony jest w panel obsługi, który pozwala na regulowanie głośności słuchawek, jak i wyciszenie/aktywację mikrofonu.

BML_Bruiser_4.jpgNajwiększa zaleta: mikrofon

Mikrofon zapewnia niespotykaną jakość rejestrowanego dźwięku. Krystalicznie czysty dźwięk bez szumu w tle to również efekt zasięgu częstotliwości 30 – 16 000 Hz. Twoim współgraczom nie umknie już żaden ruch. Dzięki dużej giętkości mikrofonu, można go również ustawić w idealnej pozycji, która odpowiada właśnie Tobie.

BML_Bruiser_4.jpg

Wielki dźwięk w małym urządzeniu

Nietradycyjny minimalistyczny dizajn kryje w sobie wydajne głośniki, oferujące porządny dźwięk. Basy i góry realizowane są bez deformacji, dzięki czemu zaskoczą Cię swoimi audialnymi efektami.

Pierwszorzędna żywotność baterii
Niezawodny dźwięk

2,4 metra wolności

Długi i wytrzymały kabel doprowadzający został przystosowany do codziennych warunków każdego prawdziwego gracza. Panel obsługi umożliwia ponadto regulację głośności i natychmiastowe wyłączenie mikrofonu.

Lekkie i eleganckie

Niska waga, ergonomiczne wykonanie i udany design. GameGod Phalanx to wielofunkcyjne słuchawki, pozwalające na wiele godzin gry, ale też relaksację przy dźwiękach muzyki.

Dlugi kabel
wysoka jakość

Niezawodny kompan

Mikrofon o wysokich zdolnościach adaptacyjnych zaskoczy jakością rejestrowanego dźwięku. Transmituje czysty dźwięk bez zniekształceń i szumów. Twoi współgracze będą mieć wrażenie, że siedzisz tuż obok.Tabelka specyfikacji technicznej GameGod Bruiser

Wejście2 X 3,5 mm Jack
Długość kabla240 cm
Waga180 g
Audio
Wielkość przetwornika40 mm
Częstotliwość20 – 22 000 Hz
Czułość głośnika98 ±3 dB
Mikrofon
Czułość mikrofonu58±3 dB
Częstotliwość30 – 16 000 Hz

Zawartość zestawu

• Słuchawki;
• Instrukcja obsługi;
• Naklejka GameGod.