Słuchawki bezprzewodowe BML E-series E3


BMLE3N
8594176661995
2 lata

Dostępność: 1 - 3 dni robocze

Więcej szczegółów

Więcej informacji

BML E-series E3

Daj się ponieść wyjątkowemu dźwiękowi, żywotność baterii do 7 godzin i designowi, którymi mogą się poszczycić słuchawki bluetooth E-series E3. Bezprzewodowa transmisja i nasadki do uszu w trzech rozmiarach zapewnią wygodne odtwarzanie muzyki podczas aktywności sportowych oraz idealną transmisję dźwięku. Dzięki funkcji handsfree nie musisz poszukiwać telefonu w kieszeniach. Wystarczy wcisnąć przycisk na regulatorze głośności i płynnie przejść do rozmowy.


Intuicyjna obsługa

Łatwa i przejrzysta obsługa słuchawek podczas regulowania głośności czy też odbierania połączeń. Już nie musisz się bać, że nie usłyszysz przychodzącej rozmowy. Jednym przyciskiem możesz przyjąć, odrzucić lub zakończyć rozmowę. Płynne przechodzenie między słuchaniem muzyki a rozmową nigdy nie było łatwiejsze.

BML_E3


Koniec walki z kablami

Słuchawki E-series E3, dzięki bezprzewodowej technologii bluetooth 4.0 umożliwiają niezakłócony odsłuch wolny od wszechobecnego kabla audio, aż do 10 metrów od odtwarzacza muzycznego. Bezprzewodowe słuchawki E3 zapewniają swobodę, która może okazać się przydatna na przykład przy porannym bieganiu, ale też w biurze czy w podróży.

BML_E3_side_2


Wygodny design

BML E-series E3 dzięki ich minimalistycznemu i dopracowanemu designowi nie stanowią dla użytkownika żadnego obciążenia. Obie słuchawki zostały wyprodukowane z metalu, a dzięki wbudowanym magnesom można je z łatwością połączyć. W chwilach, kiedy akurat nie słuchasz muzyki, możesz je zawiesić na karku jak naszyjnik, a tym samym nie musisz się bać, że się zgubią albo zaplączą w kieszeni. Dzięki temu możesz poświęcić 100 % swojej uwagi otoczeniu.

BML_E3_side

Pierwszorzędna żywotność baterii

Zaawansowana technologia w połączeniu z baterią o dużej pojemności oferuje Ci do 7 godzin słuchania na jednym ładowaniu.

Pierwszorzędna żywotność baterii
Handsfree

Perfekcyjny dźwięk

Słuchawki E-series E3, mimo swojego minimalistycznego wykonania, zaskoczą zrównoważonym dźwiękiem wysokiej jakości.

Bezprzewodowa transmisja dźwięku i handsfree

Odtwarzaj muzykę bezprzewodowo nawet na dużą odległość albo wykorzystaj możliwość wbudowanego mikrofonu i dzięki funkcji Handsfree zarządzaj połączeniami z telefonem w kieszeni.

Handsfree
wysoka jakość

Materiał wysokiej jakości

Dzięki metalowej konstrukcji zawsze możesz polegać na słuchawkach BML.

Przyciski obsługi na słuchawkach

Koniec z "łowieniem" telefonu po kieszeniach. Obsługuj muzykę i przyjmuj połączenia przychodzące bezpośrednio poprzez panel obsługi na słuchawkach.

Przyciski
Magnesy na słuchawkach

Magnesy na słuchawkach

W momencie, kiedy nie korzystasz ze słuchawek, nie musisz się bać, że je zgubisz, a to dzięki wbudowanym magnesom, które umożliwiają, że z łatwością połączysz je na karku.

Trzy rozmiary nasadek

Dzięki trzem rozmiarom nasadek, słuchawki idealnie dopasują się do każdego ucha.

Rozmiary nasadek

Parametry E-series E3 by BML

Wersja Bluetooth4.0
Chip bluetoothCSR
Zasięg bluetoothdo 10 metrów
DźwiękStereo
BateriaLi-ion 90 mAh
Czas odtwarzaniaDo 7 godzin
Czas trybu czuwaniaDo 150 godzin
Czas ładowania2 godziny

Zawartość zestawu

• Słuchawki;
• Kabel zasilający USB;
• 3 rozmiary nasadek na słuchawki;
• Instrukcja obsługi;
• Informacje dotyczące bezpieczeństwa.