Wieloportowa stacja dokująca BML USB-C XL


BMLDOCKXL
8594176662114
2 lata

Więcej informacji

BML USB-C Multiport docking station XL

Rozszerz możliwości swojego komputera albo Maca. Stacja dokująca BML USB-C Multiport XL wyposaży Twoje urządzenie w dodatkowe porty, a Tobie zaoszczędzi tym samym wiele czasu. Stacja wzbogaci laptopa o wejście HDMI umożliwiające transmisję obrazu nawet w 4K, 2 superszybkie USB 3.0 na akcesoria, jedno nowoczesne USB-C, RJ-45 do szybkiego internetu oraz 2 jacki do podłączenia zewnętrznego audio i mikrofonu. Z laptopem połączy się również za pomocą USB-C – jest to więc idealne rozwiązanie do nowych Macbooków i innych ultrabooków.

bml-e-series-binks2.jpg

Wszystkie akcesoria w jednym

W nowoczesnych laptopach, które kładą nacisk na możliwość przenoszenia, często brakuje ważnych konektorów. Rozwiązaniem jest stacja dokująca BML USB-C Multiport docking station XL. Co więcej, podczas częstego transportu laptopa, nie będziesz musiał za każdym razem odłączać wszystkich kabli. Wystarczy, że wyciągniesz samo USB-C prowadzące do stacji i masz pełną swobodę. Z równą łatwością możesz następnie podłączyć wszystkie akcesoria.

Podłącz monitor i działaj w 4K

Stacja dokująca BML jest wyposażona w wysokiej jakości wejście HDMI, które umożliwia transmisję wideo nawet w 4K. Dzięki czemu doskonale nadaje się do podłączenia monitora zewnętrznego albo całego telewizora. Obraz będzie idealnie płynny za sprawą wysokiej przepływności danych.

bml-CarCall_4.png

Metalowa konstrukcja idealna do każdego laptopa

Atrakcyjna aluminiowa konstrukcja stanie się doskonałym dodatkiem do Twojego laptopa. Wysokiej jakości wykonanie i kompaktowe wymiary umożliwiają wykorzystywanie stacji dokującej BML z komputerami wszystkich marek i rozmiarów. Jeżeli twój komputer obsługuje ładowanie przez USB-C, możesz ładować go za pośrednictwem stacji, dzięki czemu podłączanie i odłączanie laptopa będzie jeszcze łatwiejsze.

Bądź online dzięki wydajnemu Ethernetowi

Bezprzewodowe Wi-Fi jest super, o ile nie potrzebujesz maksymalnej stabilności i minimalnego czasu reakcji - wtedy lepiej sprawdzi się połączenie przez kabel. Właśnie dlatego stację dokującą BML wyposażono w port Ethernet RJ45, do którego wystarczy włożyć kabel sieciowy, aby natychmiast być online.

bml-CarCall_6.jpg

Połączenie przez USB-C

Stację dokującą połączysz z najnowszymi Macbookami i PC.

Pierwszorzędna żywotność baterii
Niezawodny dźwięk

Naładuj swojego laptopa

Po podłączeniu odpowiedniego źródła zasilania można użyć funkcji USB-C power delivery do naładowania notebooka. W zależności od źródła zasilania, zapewnia ono do 60 W mocy ładowania.

Najwyższej klasy wejście HDMI 4K

Poprzez dok możesz transmitować wysokiej jakości wideo w rozdzielczości 4K i 30 fps.

Handsfree
wysoka jakość

Uniwersalność i metalowa konstrukcja

Elegancka aluminiowa konstrukcja stacji jest kompatybilna ze wszystkimi rozmiarami i modelami laptopów.

Wbudowany Ethernet

Potrzebujesz połączyć się przez kabel? Z Ethernetem RJ45 to żaden problem.

wysoka jakośćParametry

Porty wyjściowe2X USB-A 3.0 + HDMI + RJ45 + 2X jack (audio, mikrofon) + USB-C
Port wejściowyUSB-C
CechyPlug & Play, 4K HDMI, aluminiowa konstrukcja, power delivery (20.3V/3A)
Wymiary224 x 34 x 34 mm
Długość kabla zasilającego30 cm
Temperatura pracy-15°C - 70°C